5 Eylül 2019 Tarihli TCESİS Sınavı Hakkında

TCESİS sınavı 05 Eylül 2019 Perşembe günü yapılacaktır.

05 Eylül 2019 tarihli sınav dönemine ait en son eğitim grubunun eğitimleri  27 Ağustos 2019 tarihinde açılacaktır. Eğitime katılacak adayların eğitimlerinin açılabilmesi için, online başvuruya ek olarak, en geç  26 Ağustos 2019 günü saat 12:00 ‘ye kadar başvuru evrakları

Mustafa Kemal Mahallesi 2141.Sokak No:11/12 ÇANKAYA/ANKARA

adresine eksiksiz olarak ulaşmış ve eğitim alanlarına uygun eğitim ücretleri ödenmiş olmalıdır. Başvuru ayrıntıları için http://tcesis.org/basvuru-surecinde-izlenecek-yol/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitimi açılan kursiyerlerin sınavlarının açılabilmesi için asgari eğitim devam şartını sağlamaları gerekmektedir. Sınava giriş öncesi devam kontrolünde dikkate alınacak son tarih 03 Eylül 2019 Salı günü saat 23:59 dur.

*Satış ve tanıtım elemanı eğitimi Mevzuat ve Tıbbi etik eğitimlerini içermektedir. Otomatik olarak bütün dersler açılmasına rağmen yalnızca  satış tanıtım elemanı eğitimini alacak adayların mevzuat ve tıbbi etik eğitimini almaları yeterlidir.

*Devam şartını karşılayamamış adaylar bu tarihli  sınavlara giremezlerse sınav için hak kaybı olmadan,devam şartını gerçekleştirdikleri tarihten sonraki ilk sınava girebilecektir.