TCESİS Eğitim Ücreti Artışı

Eğitim Ücretlerine 01 Nisan 2020 Tarihinden İtibaren Yapılacak Artış Hk

Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği gereğince yürütmekte olduğumuz Tıbbi Cihaz Eğitim Sistemi (TCESİS) uygulaması eğitim ve sınav ücretlerinde 01 Nisan 2020 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde eğitim ve sınav ücretlerinde güncelleme yapılması ihtiyacı doğmuştur.

Yapılan güncelleme neticesinde, oluşan eğitim ve sınav ücretleri, 01 Nisan 2020 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Buna göre, 31 Mart 2020 tarihine kadar Sınav ve eğitim ücretini ödeyecek olanlar mevcutta geçerli olan ücretleri esas alarak, 1 Nisan 2020 tarihinden itibaren ücret yatıracak olanlar ise güncellenen ücretleri esas alarak ödeme yapacaklardır.   

Eğitimlerin açılması aşamasında başvuru tarihine bakılmaksızın eğitim ücretlerinin yukarıdaki tarihlere göre başvurulan alana uygun ödenip ödenmediği kontrol edilecektir.

Ücretini ilgili alan eğitimi için belirlenen tutara uygun ödememiş olan başvuru sahiplerinden  eksik ödenen tutarı hesaba yatırmaları istenecektir.

Eğitim alanına uygun tutarı esas alarak ücretini ödemeyen ya da eksik ödeyip, ödemeyi tamamlaması gerektiği tarafına bildirilen adayların, eğitim ve sınav ücretini tam olarak ödemedikleri sürece eğitime alınmaları mümkün olamayacaktır.

Açıklandığı şekilde uygulanacak olan güncellenmiş eğitim ücretleri 01 Nisan 2020 tarihi itibarıyla aşağıda yer verilen tablodaki tutarlar esas alınarak uygulanacaktır.

Sorumlu Müdür 430 ₺
Klinik Destek Elemanı360 ₺
Satış ve Tanıtım Elemanı290 ₺
Satış ve Tanıtım Elemanı +
Klinik Destek Elemanı 
430 ₺
Satış ve Tanıtım Elemanı +
Sorumlu Müdür
500 ₺
Klinik ve Destek Elemanı +
Sorumlu Müdür 
500 ₺
Klinik Destek Elemanı +
Sorumlu Müdür +
Satış ve Tanıtım Elemanı
580 ₺